O nas

Nasza strona powstała z myślą o stworzeniu rzetelnego źródła wiedzy z zakresu prawa i postępowania karnego. Znajdziecie tu Państwo merytoryczne artykuły o najwyższej jakości, sporządzone w oparciu o bieżące przepisy. 

Nasi specjaliści przygotowują dla Państwa treści, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości prawa karnego i procedury sądowej w tym zakresie. Artykuły są poparte prostymi przykładami, tak aby były zrozumiałe dla każdego czytelnika. Każdy wpis stara się pokazać Państwu jak najprostsze rozwiązanie danego problemu, co w przypadku przepisów prawa karnego nie zawsze jest takie proste. Nasi autorzy są prawnikami z doświadczeniem, znają się więc na swojej pracy i co najważniejsze – posiadają umiejętność prostego przekazywania tej trudnej wiedzy.

Ponadto na stronie możecie Państwo odnaleźć listę sprawdzonych kancelarii specjalizujących się w określonych dziedzinach prawa. Każda kancelaria jest przez nas dokładnie sprawdzana pod kątem rzetelności i fachowości świadczonych przez siebie usług – w ten sposób zyskujecie Państwo pewność, że prawnik wskazany na naszej stronie jest doświadczonym specjalistą ze swojej dziedziny.

Grupa Kancelarie24 to zespół specjalistycznych stron z różnych dziedzin prawa, która oferują usługi prawne i informacyjne na najwyższym poziomie. W zakres jej działalności wchodzi m.in. publikowanie artykułów o wysokiej jakości nastawionych na udzielanie pomocy prawnej.

Dzięki grupie Kancealrie24 zyskujecie Państwo pewność, że wszystkie treści, które możecie odnaleźć na naszej stronie internetowej zostały sprawdzone, sporządzone w oparciu o aktualny stan prawny oraz w sposób kompleksowy dotykają określonego zagadnienia prawnego.